{{ __.user.name }}
گلورین من
پوشاک بانوان    پوشاک آقایان    اکسسوری زنانه    اکسسوری مردانه    پوشاک کودک و نوزاد    خانه و سبک زندگی    سرگرمی مشاهده دسته‌بندی‌ها و جستجو
دسته‌بندی‌ها
پوشاک بانوان
پوشاک آقایان
اکسسوری زنانه
اکسسوری مردانه
پوشاک کودک و نوزاد
خانه و سبک زندگی
سرگرمی

شرایط استفاده

رعایت این موارد، همکاری و تعامل در گلورین را برای همه ما خوشایند‌تر می‌کند.


شرایط استفاده و سیاست حریم خصوصی گلورین

قوانین و مقررات استفاده از گلورین، و همچنین سیاست گلورین در حفظ و رعایت حریم خصوصی کاربران در ادامه آورده شده است. برای مشاهده محتوای مربوط به هر بخش، بر روی عنوان آن کلیک کنید.

وب‌سایت گلورین و تمام نرم‌افزارهای مربوط به آن با رعایت شرایطی که در ادامه توضیح داده می‌شود قابل‌استفاده است. این شرایط به‌عنوان قراردادی بر روابط این وب‌سایت و کاربر الزام‌آور خواهد بود. بنابراین لازم است پیش از استفاده از هر نوع خدمات وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین، شرایط را به‌دقت مطالعه نمایید.

استفاده از گلورین یعنی اینکه کاربر تمام شرایط زیر را که شامل قوانین و مقررات و نیز سیاست های مربوط به حریم خصوصی است، قبول دارد. این شرایط ممکن است به‌مرورزمان در وب‌سایت گلورین تغییر یابند؛ بنابراین لازم است کاربر حداقل هر ماه یک‌بار، نسبت به بررسی قوانین و حصول اطمینان از آگاهی به روز نسبت به شرایط استفاده از گلورین، اقدام نماید. ادامه استفاده کاربر از وب‌سایت، نرم‌افزارها و خدمات گلورین، به معنی قبول و اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید است. همچنین ضمیمه شدن هر نوع علامت، عدد، کلمه، تصویر یا نشان الکترونیک که نشان‌دهنده هویت کاربر است به این سند، به‌منزله امضای الکترونیک و مانند امضای دست‌نویس دارای اعتبار خواهد بود و امضاکننده به مفاد سند التزام پیدا می‌نماید.

مشتری فردی است که درخواست خرید محصولات را داشته و از طریق وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین اقدام به ثبت سفارش می‌نماید.

فروشنده فردی است که تمایل به فروش محصولات خود داشته و محصولات خود را در وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین ثبت می‌نماید.

منظور از گلورین، وب‌سایت اینترنتی gelorin.com و کلیه نرم‌افزارهای مربوط به آن است. گلورین صراحتاً اعلام می‌دارد فروشگاه آنلاین محصولات دست‌ساز و سایر محصولات نیست و به‌هیچ‌عنوان خدمات تأمین، ساخت، فروش و خدمات پس از فروش صنایع‌دستی، محصولات دست‌ساز و سایر محصولات را ارائه نمی‌کند بلکه تنها با ایجاد ارتباط میان مشتری و فروشنده فرایند معامله بین کاربران را تسهیل می‌نماید. با این شرح که فروشنده برای ثبت و حذف کالاهای خود در وب‌سایت مخیر است و مشتری نیز برای خرید یا عدم خرید کالا از فروشنده تعیین‌شده، اختیار دارد. با این اوصاف، هر معامله‌ای که در وب‌سایت گلورین صورت می‌گیرد قراردادی مستقل فی‌مابین فروشنده و مشتری بوده که گلورین تنها زمینهٔ انعقاد این قرارداد را مهیا می‌کند. گلورین با بررسی تک تک آگهی ها قبل از انتشار، تلاش می کند از درج تبلیغات خلاف واقع بر روی وبسایت جلوگیری شود. همچنین در صورت گزارش کاربران مبنی بر تخلف آگهی دهنده، ظرف ۲۴ ساعت بررسی لازم انجام شده و تغییرات لازم اعمال میگردد.

حریم خصوصی کلیه اطلاعاتی است که به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم از فعالیت کاربر در وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین جمع‌آوری می‌شود.

کالا و محصول، به هر نوع کالا و محصولی اشاره دارد که فروشنده برای فروش در وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین ثبت می‌نماید.

منظور از سفارش، تکمیل فرایند خرید محصولات است که در سایت پیش‌بینی‌شده است.

جهت استفاده از خدمات گلورین، لازم است هر کاربر اقدام به ایجاد یک حساب کاربری در گلورین نماید. برای ایجاد حساب کاربری دارا بودن تمامی شرایط زیر الزامی است:

دارا بودن ۱۸ سال تمام شمسی

تکمیل نمودن فرم مشخصات کاربری مانند نام، نام خانوادگی، شمارهٔ همراه و آدرس ایمیل

همچنین اشخاص حقوقی برای استفاده از گلورین لازم است نماینده آن‌ها اقدام به ایجاد حساب کاربری به نام شرکت نموده و اطلاعات ثبتی شرکت از قبیل نام کامل، شمارهٔ ثبت و شناسهٔ ملی شرکت در ادارهٔ ثبت شرکت‌ها در کنار مشخصات نمایندهٔ شرکت در فرم مشخصات تکمیل گردد.

هر شخصی (اعم از حقیقی و حقوقی) مجاز به باز کردن تنها یک حساب کاربری درگلورین است.

هر کاربر مسئول صحت مشخصات و اطلاعات درج‌شده در حساب کاربری خود بوده و متعهد می‌شود در صورت تغییر در هر قسمتی از اطلاعات، حساب کاربری خود را به‌روز نماید. ورود اطلاعات غلط و غیردقیق ممکن است منجر به محرومیت کاربر از خدمات گلورینشود و کاربر نمی‌تواند به این موضوع اعتراض نماید.

هر کاربر با ایجاد حساب کاربری به نام خود صحت انتساب کلیه پیام‌های صادره از حساب کاربری خود را پذیرفته و کلیه حقوق آتی جهت اعتراض یا ادعا (مبنی بر انکار، تردید یا جعل دادهٔ پیام‌های ارسالی) را از خود سلب و اسقاط می‌نماید.

در صورت عدم همکاری کاربر در ارائه اطلاعات – در شرایطی که احراز هویت کاربر از جانب گلورین ضروری تشخیص داده شود – گلورین حق انسداد حساب کاربر را خواهد داشت.

با توجه به این‌که اتصال به اینترنت جهت استفاده از وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین ضروری است، کاربر باید اینترنت موردنیاز را به همراه سایر تجهیزات موردنیاز جهت استفاده از نرم‌افزارهای گلورین تدارک دیده و مخارج آن‌ها را شخصاً تأمین نماید. با این اوصاف، هزینه اعلام‌شده جهت خرید کالاها که از کاربر دریافت می‌شود شامل مخارج اینترنت مصرفی و سایر موارد مشابه نبوده و فقط هزینه استفاده از خدمات ارائه‌شده از سوی گلورین و خرید و تحویل کالا از فروشندگان است.

قیمت محصولاتی که از طریق وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین اعلام می‌گردد توسط فروشنده تعیین شده و گلورین هیچ‌گونه دخل و تصرفی در قیمت‌های اعلام‌شده نخواهد داشت. بدیهی است کلیه مسئولیت‌های قیمت‌گذاری و فروش بر عهده فروشنده محصول خواهد بود. ضمناً مشتری پس از مشاهدهٔ قیمت و درخواست خرید محصول، حق هرگونه اعتراض یا ادعای آتی در این خصوص را از خود سلب و اسقاط می‌نماید.

هزینه نهایی که در گلورین هنگام نهایی کردن خرید محصولات اعلام می‌شود، برای خرید محصول و دریافت آن در زمانی که از طرف فروشنده اعلام شده است می‌باشد. همچنین آدرس تحویل محصول لازم است در محدوده خدمات‌رسانی پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشد. ایجاد هر تغییری در شرایط سفارش از سوی مشتری، از قبیل درخواست تغییر آدرس، ارسال به آدرس‌هایی خارج از محدوده خدمات‌رسانی پست پیشتاز یا مانند آن، نیازمند تأیید فروشنده و همچنین مشمول تغییر قیمت خواهد بود. در سایر موارد قیمت تعیین‌شده غیر قابل‌تغییر خواهد بود.

مشتری، هزینه خرید محصولات را از طریق پرداخت اینترنتی از طریق وب‌سایت و یا نرم‌افزارهای گلورین پرداخت خواهد نمود. مشتری می‌بایست با پرداخت وجه موردنظر خود از طریق درگاه‌های بانکی پرداخت اینترنتی، هزینه خرید و ارسال محصولات را پرداخت نماید. جهت راحتی کار در استفاده‌های بعدی، درگاه پرداخت به درخواست گلورین، اطلاعات حساب بانکی مشتری به‌جز رمز دوم کارت را ذخیره می‌نماید. بدیهی است این اطلاعات به‌هیچ‌عنوان قابل‌استفاده توسط گلورین نبوده و گلورین هیچ نوع دسترسی به این اطلاعات و مسئولیتی در قبال حفاظت از آن نخواهد داشت.

در مواردی به تشخیص و صلاحدید گلورین، تخفیف‌هایی (به‌صورت عمومی یا اختصاصی برای کاربران خاص) جهت هدیه به مشتری در نظر گرفته می‌شود که در قالب آن ممکن است مبلغ مشخصی به‌عنوان هدیه در حساب کاربری مشتری منظور شود یا تخفیف مشخصی به سفارش اختصاص یابد. اگر تخفیف‌ها دارای محدودیت تاریخ استفاده باشند، پس از تاریخ یادشده بلا‌اعتبار خواهند بود. ضمناً با توجه به هدیه بودن تخفیفات، به تشخیص گلورین در هر زمانی قابل‌تغییر، تعلیق یا ابطال خواهند بود و حق غیرفعال کردن این تخفیف‌ها برای گلورین محفوظ است

مالکیت معنوی وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین و کلیه موارد وابسته به آن (نام، علامت تجاری و خدمات ارائه‌شده تحت این نام و …) برای گلورین محفوظ است.

کاربران تنها اجازه دارند از خدمات گلورین تحت شرایط قرارداد استفادهٔ محدود و غیر انحصاری انجام دهند، بدون آن‌که حقی برای آن‌ها نسبت به مالکیت وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین یا سایر حقوق معنوی مربوطه ایجاد نماید و یا اجازهٔ استفاده از نام، علامت تجاری، لوگو و … به آن‌ها اعطا نماید.

کاربران به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانند وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین را تغییر داده، بازتولید یا بازنویسی کرده یا از آن جهت تولید برنامه‌ای مشابه استفاده نمایند.

به‌جز موارد مصرح در این قرارداد، کاربران مجاز به استفاده از خدمات وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین تحت هیچ عنوان دیگری نیستند و حق اجاره، فروش و به‌طورکلی انتقال وب‌سایت نرم‌افزارهای گلورین و حقوق ناشی از آن یا نمایش عمومی آن را نخواهند داشت. به‌عنوان‌مثال فروشندگان هیچ حقی در فروش محصولاتی که توسط دیگران تولید شده نخواهند داشت. معیار تصمیم‌گیری در این خصوص، تشخیص توسط وب‌سایت گلورین است.

کاربران مجاز به دسترسی به هیچ‌یک از سرویس‌ها و برنامه‌ها و شبکهٔ مربوط به سرورهای گلورین به‌صورت غیرمجاز نیستند و همچنین نمی‌توانند در این راستا تلاشی انجام داده و یا با استفاده از مهندسی معکوس یا مترجم وارون به کد سطح بالا یا زبان ماشین دست پیدا کنند.

کاربران مجاز به مشابه‌سازی هیچ‌یک از اجزای وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین نخواهند بود و نمی‌توانند بخشی از آن را در برنامهٔ دیگری استفاده نمایند.

کاربرنمی‌تواند حساب کاربری خود را در اختیار شخص ثالث – اعم از حقیقی و حقوقی و به‌ویژه افراد زیر ۱۸ سال – جهت استفاده یا امور دیگر قرار دهد یا آن را به هر نحوی به شخص دیگری منتقل نماید. در صورت تخلف، مسئولیت کلیه اقدامات انجام‌شده توسط دیگران بر عهدهٔ صاحب حساب کاربری خواهد بود

مسئولیت تمامی پیام‌های صادره و فعالیت‌های انجام‌شده از طریق حساب کاربری مطلقاً به عهده‌ی شخص کاربر بوده و ضروری است که کاربر در حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خود، ازجمله نام کاربری و گذرواژه، اقدامات لازم را انجام دهد و مانع استفادهٔ سایرین از حساب کاربری شود. همچنین ضروری است که کاربر درصورتی‌که احتمال دسترسی غیرمجاز شخص ثالث به حساب کاربری خود می‌دهد در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به تغییر گذرواژه خود اقدام نماید و در صورت لزوم گلورین را مطلع کند تا حساب کاربری ایشان را مسدود نماید.

کاربر تعهد می‌نماید در استفاده از خدمات گلورین کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید، وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین را صرفاً برای اهداف قانونی به کار گرفته و در همه حال، با در نظر گرفتن اعتبار و حیثیت تجاری گلورین، رفتاری انجام ندهد که اعتبار وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین را خدشه‌دار نماید.

کاربر مشتری می‌تواند از وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین فقط برای استفاده‌های شخصی بهره گرفته و از استفادهٔ تجاری از خدمات گلورین اجتناب نماید.

کاربر اقرار می‌نماید که با افتتاح حساب کاربری در گلورین تنها مجوز استفادهٔغیر انحصاری، غیرقابل‌انتقال و محدود از خدمات آن را دریافت می‌کند و بدین ترتیب نمی‌تواند هیچ‌گونه ادعایی بر مالکیت یا حقی نسبت به گلورین (اعم از کپی‌رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی آن) داشته باشد، در غیر موارد تصریح‌شده در این قرارداد مجوز استفاده از نام و علامت تجاری و خدمات وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین را نداشته و در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی گلورین نسبت به نرم‌افزارها و ملحقات آن خواهد بود.

کاربر قبول می‌نماید که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی گلورین است و گلورین می‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون نیاز به تدارک هیچ‌گونه دلیلی، یک حساب کاربری را مسدود کرده و مانع استفادهٔ کاربر از خدمات گردد.

کاربر تعهد می‌نماید پس از تحویل و پایان سفارش از اطلاعاتی که درنتیجه‌ی استفاده از خدمات گلورین کسب نموده است استفاده ننموده و از ذخیرهٔ این اطلاعات به هر شکل – از قبیل ذخیرهٔ اطلاعات در دستگاه تلفن همراه یا سایر موارد – اجتناب نماید.

کاربر متعهد می‌شود کلیه تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط گلورین از طریق پیامک، ایمیل یا وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین در خصوص استفاده از خدمات و شرایط و ضوابط آن برای ایشان ارسال می‌گردد مطالعه نموده و در صورت موافقت آن را تأیید نماید. تأیید مزبور ممکن است در قالب یک علامت، کلمه، عدد، عبارت، نام تایپ‌شده و امثال آن به عمل آید که به سند ارسالی الحاق می‌شود و همانند امضای دست‌نویس دارای آثار حقوقی است و امضاکننده را به مفاد سندی که به طریق مزبور امضا نموده است متعهد و ملتزم می‌نماید. همچنین در صورت مخالفت، باید حداکثر ظرف یک هفته از زمان اعلام، مراتب را با گلورین در میان گذاشته و درخواست قطع ادامه همکاری با شرایط جدید نماید در غیر این صورت، به‌منزله موافقت کاربر با شرایط جدید تلقی می‌گردد.

کاربر می‌پذیرد که تخفیفات اختصاصی، برای استفادهٔ شخصی وی بوده و باید از انتقال و فروش آن‌ها اجتناب نماید

کاربر می‌پذیرد که اعتبار تخفیفی غیرقابل‌تبدیل به وجه نقد بوده و کاربر نمی‌تواند وجه معادل آن را از گلورین مطالبه کند.

درصورتی‌که شخصی هم‌زمان به‌عنوان مشتری برای یک محصول ثبت سفارش نموده و همان شخص این سفارش را به‌عنوان فروشنده قبول نماید، این فعالیت تقلب به‌حساب آمده و گلورین مجاز خواهد بود تا چهار برابر هزینهٔ سفارش را از متقلب وصول نماید. اگر این مبلغ جبران خسارت وارده را نکند، گلورین مجاز است بنا به تشخیص خود خسارت وارده را از متقلب مطالبه نماید. وصول این مبالغ نافی حق گلورین برای انسداد حساب کاربری مذکور نخواهد بود. همچنین درصورتی‌که که وابستگان شخص با همکاری وی اقدام به اعمال مشابه نموده یا کاربران به هر شکل تقلب نمایند مشمول حکم اخیر خواهند بود.

کلیه محتوای منتشرشده در گلورین ازجمله عکس، فایل صوتی یا تصویری، اطلاعات، دست‌نوشته یا نظرات، که توسط کاربر تولیدشده – و نه کپی شده – در مالکیت کاربران قرار دارد، اما اجازهٔ استفاده، تغییر و انتشار آن به هر نحو و در هر زمان به‌صورت رایگان، غیرقابل رجوع و قابل‌انتقال به گلورین واگذار می‌شود.

کلیه واریزهایی که از طریق گلورین انجام می‌شوند، به شماره شبای 24 رقمی است که الزاماً باید به نام کاربر باشد. بازگشت وجه به حساب مشتری و درخواست‌های تسویه‌حساب فروشندگان صرفاً از این طریق پرداخت خواهد شد و گلورین مسئولیتی در خصوص واریز وجه به شماره‌حساب یا شماره کارت کاربران نخواهد داشت.

هر نوع انتقال اطلاعات تماس از قبیل شماره تلفن، ایمیل، حساب کاربری شبکه‌های اجتماعی و… به غیر از مواردی که در چهارچوب گلورین برای این منظور پیش بینی شده است بین کاربران در کلیه صفحات سایت ممنوع است و در صورت مشاهده، علاوه بر لزوم جبران خسارت‌ها، امکان انسداد حساب کاربری طرفین وجود دارد. همچنین کاربر موظف است در صورت مشاهده هر نوع تلاشی برای تماس خارج از چارچوب این قرارداد، مراتب را به گلورین گزارش نماید؛ در غیر اینصورت، گلورین اجازه انسداد حساب کاربری کاربر را خواهد داشت.

کلیه توافقات صورت گرفته بین مشتری و فروشنده باید در چارچوب ارتباطات گلورین باشد و در صورت بروز اختلاف، تنها معیار قضاوت گلورین، ارتباطات صورت گرفته از طریق وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین خواهد بود.

هر نوع تبلیغ به‌جز موارد مجاز اعلام‌شده توسط گلورین در کلیه صفحات سایت ممنوع است.

گلورین اختیار کامل دارد از قبول ثبت محصول بدون تدارک دلیل خودداری نماید و همچنین محصولات ثبت‌شده را به تصمیم خود حذف نماید و یا در دسته‌بندی محصولات گلورین نمایش ندهد.

از آنجایی که کاربران قادر به ویرایش آگهی های خود در هر زمان بعد از انتشار هستند، گلورین مسئولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی پذیرد و صرفا مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می دهد.

محصولات دست‌ساز باید یا توسط شخص فروشنده تولیدشده باشد و یا فروشنده در تولید آن نقش داشته باشد. در غیر این صورت مسئولیت بروز هر نوع اختلاف با اشخاص ثالث بر عهده فروشنده بوده و گلورین هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

فروشنده موظف است تنها کالاهایی را جهت فروش ثبت نماید که جزو دسته‌های اعلام‌شده توسط گلورین باشند. ثبت محصول در دسته دیگر و یا ثبت محصول در دسته نامرتبط ممنوع است.

کالاهای ثبت‌شده در بخش محصولات آنتیک، حداقل باید 20 سال قدمت داشته باشند و حداکثر 100 سال از تولید آن‌ها گذشته باشد. در ضمن هیچ ممنوعیت قانونی برای فروش آنلاین این محصولات وجود نداشته باشد. مسئولیت ثبت هر نوع کالای آنتیک با فروشنده خواهد بود.

امکان ثبت کالاهای با قیمت کمتر از 10 هزار تومان در گلورین وجود ندارد.

تصاویر درج‌شده برای کالا باید واقعی، باکیفیت مناسب و نمایش‌دهنده کلیه خصوصیات ظاهری کالا باشند. همچنین وجود هر نوع ایراد ظاهری در کالاهای آنتیک، حتماً باید به‌صورت تصویری و متنی در تصاویر و توضیحات محصول ذکر شود. تصاویر باید توسط فروشنده و به‌صورت انحصاری جهت استفاده در گلورین گرفته شود. استفاده از تصاویر اینترنتی و تصاویری که قبلاً در اینترنت منتشر شده‌اند ممنوع است. همچنین مسئولیت رعایت حقوق معنوی مربوط به تصاویر و متون ثبت‌شده به عهده فروشنده خواهد بود.

فروشنده موظف است اطلاعات کلی مربوط به فروشگاه ازجمله شرایط و ضوابط ارسال و رویه‌های بازگرداندن کالاها را به‌صورت کامل در بخش مربوط به تنظیمات فروشگاه وارد نماید. همچنین در مورد کلیه محصولات باید توضیحات شفاف و زمان دقیق ارسال و تحویل ذکر شود.

گلورین جهت ثبت هر محصول مبلغی دریافت می‌نماید که در صفحه ثبت محصول با توجه به دسته‌بندی و نوع محصول اطلاع‌رسانی می‌شود. در بازه‌های زمانی خاصی ممکن است ثبت محصول با تخفیف یا به‌صورت رایگان باشد که گلورین در مورد زمان آغاز و پایان طرح‌های تخفیفی و لغو آن‌ها اختیار کامل دارد.

زمان مجاز برای هر محصول، ۳ ماه است که قابل تمدید به‌صورت دستی یا خودکار است. هزینه تمدید مانند ثبت کالای جدید خواهد بود.

در صورت عدم فروش کالا در مدت‌زمان تعیین‌شده و یا انصراف از ثبت کالا یا فروش آن، مبلغ پرداختی جهت ثبت کالا به‌هیچ‌عنوان عودت داده نمی‌شود.

فروشنده موظف است لیست کالاها و مشخصات فروشگاه خود را از هر حیث به‌روز نگه دارد. در صورت بروز هرگونه مشکل، مجبور به جبران خسارت وارده به مشتریان و گلورین خواهد بود. به‌عنوان‌مثال اگر کالا از طریق دیگری به فروش رسید و موجودی آن تغییر کرد، باید فوراً این تغییرات در وب‌سایت گلورین و نرم‌افزارهای مربوطه ثبت شود.

کلیه کاربران متعهد می‌شود در صورت مشاهده هر نوع محصولات غیرمجاز و کالاهای ممنوعه نظیر مشروبات الکلی، مواد مخدر، اسلحه، وسایل قمار و … مراتب را بدون فوت وقت به پشتیبانی گلورین اطلاع دهد. هر نوع سوءاستفاده از آگهی‌های یادشده که ممکن است به اعتبار و حیثیت گلورین آسیب وارد نماید ممنوع بوده و گلورین را مجاز به ادعای حقوقی و کیفری در این خصوص می‌نماید.

در صورت عدم وارد شدن فروشنده به پنل کاربری به مدت 30 روز، کلیه محصولات حذف‌شده و فروشگاه به حالت معلق در خواهد آمد. در ضمن هزینه‌های ثبت کالاها به‌هیچ‌عنوان عودت داده نخواهد شد. همچنین عدم پاسخ به نظرات، پیام‌ها و شکایات مشتریان ظرف مدت 5 روز ممکن است عواقب یادشده را به دنبال داشته باشد که حق تصمیم‌گیری در این خصوص برای گلورین محفوظ است.

مشتری موظف است هزینهٔ سفارش را به یکی از روش‌های پیش‌بینی‌شده پرداخت نماید. پس از ارسال ثبت سفارش مشتری نمی‌تواند به هزینهٔ سفارش اعتراض کند یا پس از پرداخت، تقاضای بازگشت مبلغ پرداختی را نماید.

مشتری قبول می‌نماید که اعتبار موجود در حساب کاربری منحصراً جهت سفارش از گلورین قابل‌استفاده است و حق مطالبهٔ وجه نقد این اعتبار را نخواهد داشت.

مشتری موظف است در هنگام خرید به کلیه قوانین و مقررات گلورین و نیز شرایط و ضوابط فروشگاه و رویه‌های بازگرداندن کالا به‌دقت توجه نموده و با آگاهی از آن‌ها خرید خود را انجام دهد. در صورت بروز اختلاف، مشخصات فروشگاه و کالا در زمان ثبت سفارش، همچنین مکاتبات و ارتباطات رد و بدل شده میان مشتری و فروشنده که از طریق وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین انجام شوند ملاک قضاوت گلورین خواهند بود.

فروشنده موظف است معادل {{ commissionRate*100 }} درصد از درآمد فروش محصول را تحت عنوان “هزینه بهره‌برداری از خدمات نرم‌افزاری گلورین” به گلورین پرداخت نماید. این درصد ممکن است در بازه‌های زمانی خاصی و برای گروه‌های کالایی خاصی تغییر نماید که اطلاع‌رسانی در این خصوص توسط گلورین انجام خواهد شد.

فروشنده موظف است به‌محض ارسال کالا، شماره پیگیری مربوط به مرسوله را در صفحه سفارش وارد نماید. در غیر این صورت، کالا ارسال نشده تلقی می‌گردد و وجه در بازه زمانی طولانی‌تری به حساب کاربری فروشنده واریز خواهد شد.

مشتری موظف است آدرسی واقعی و در محدوده خدمات پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران جهت دریافت سفارش وارد نماید. همچنین ورود کد ملی و کد پستی واقعی الزامی است. در صورت ورود اشتباه هر یک از موارد یادشده، حق هیچ‌گونه اعتراضی در خصوص جبران خسارت فروشنده و گلورین را نخواهد داشت.

مشتری موظف است در بازه زمانی تعیین‌شده در آدرس اعلام‌شده جهت دریافت کالا حضور داشته باشد یا فردی را از طرف خود به همراه کارت شناسایی موردقبول توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران متعلق به خود معرفی نماید. در غیر این صورت متعهد به پرداخت هزینه ارسال سفارش و نیز جبران خسارت گلورین و فروشنده خواهد بود.

مشتری موظف است به‌محض دریافت کالا، مراتب را اعلام نماید. در صورت عدم اعلام، تاریخ تحویل اعلام‌شده توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، ملاک زمان تحویل خواهد بود.

مشتری باید در حضور مأمور پست بسته دریافتی را باز نماید تا در صورت وجود اشکالی در حمل آن را صورت‌جلسه نموده و از تحویل گرفتن آن امتناع کند تا بیمه مسئولیت آن را بپذیرد.

فروشنده موظف است کالا را ظرف مدت تعیین‌شده از زمان پرداخت وجه با پست پیشتاز ارسال و به‌اندازه ارزش آن بیمه نماید تا مسئولیت حمل آن بر عهده شرکت بیمه‌کننده باشد، در غیر این صورت مسئولیت حمل بر عهده فروشنده است.

هزینه ارسال اعلام‌شده توسط فروشنده در زمان ثبت محصول، سهم مشتری از هزینه ارسال کالا است و بدون توجه به اینکه سفارش به چه مقصدی ارسال شده، مابقی هزینه ارسال باید توسط فروشنده پرداخت شود. درواقع مبلغ واقعی پست باید توسط فروشنده پرداخت شود.

به‌طور عادی محصولات وب‌سایت تا حداقل هفت روز پس از دریافت محصول توسط مشتری قابل بازگرداندن هستند. درصورتی‌که رویه‌های خاصی جهت بازگرداندن کالا وجود دارد حتماً در توضیحات کالا درج شود. کاهش زمان بازگردانی به هر شکلی، مگر در موارد زیر غیرمجاز است:

کالا فاسدشدنی باشد و تنها در مدت کوتاه قابل‌مصرف باشد.

کالا به‌صورت اختصاصی و به سفارش مشتری تولیدشده باشد.

کالا به دلایل بهداشتی قابل بازگردانی نباشد. به‌عنوان‌مثال برخی پوشاک، کفش و… که در این مورد، حداقل زمان 6 ساعته جهت بازگرداندن باید رعایت شود.

مشتری پس از تأیید بازگشت محصول توسط گلورین، تنها هزینه ارسال آن را خواهد پرداخت و متحمل هیچ‌گونه هزینه اضافی نخواهد بود.

مشتری در مدت‌زمان تعیین‌شده برای بازگشت محصول، باید درخواست بازگشت را ثبت نماید. در صورت تأیید درخواست بازگشت محصول توسط گلورین، مشتری باید ظرف 48 ساعت کاری کد ره‌گیری مرسوله پستی را وارد نماید. در غیر این صورت عودت پذیرفته نشده و سفارش تکمیل‌شده قلمداد می‌شود.

در صورت بازگشت کالا، فروشنده موظف است پس از دریافت کالای بازگشت داده‌شده ظرف کمتر از 24 ساعت کالای خود را کنترل کرده و تحویل کالای خود را به گلورین گزارش کند.

گلورین تعهد می‌نماید از اطلاعاتی که درنتیجه‌ی استفادهٔ کاربران از خدمات گلورین ثبت و ذخیره می‌شود حفظ و حراست نماید. این اطلاعات ممکن است مشخصاتی باشد که کاربر در زمان ثبت‌نام (نام، نام خانوادگی، شمارهٔ ملی، آدرس و شمارهٔ تلفن همراه و…) مستقیماً در اختیار گلورین قرار می‌دهد و یا اطلاعاتی که به‌طور غیرمستقیم درنتیجه‌ی استفادهٔ کاربر از خدمات گلورین ذخیره می‌شود؛ ازجمله آدرس‌ها، کالاهای سفارش داده‌شده، محصولات بازدید شده، هزینه انجام‌شده، تراکنش‌های مالی صورت گرفته و… و اطلاعات مربوط به تجهیزاتی که کاربر با استفاده از آن از خدمات گلورین استفاده می‌کند (نظیر سیستم‌عامل، مرورگر و…) و نهایتاً شیوهٔ اتصال کاربر به اینترنت و …

گلورین متعهد به تلاش جهت ارائهٔ خدمات باکیفیت بوده و تلاش می‌نماید با آپدیت وب‌سایت و نرم‌افزارها سطح خدمات ارائه‌شده را بالا ببرد.

گلورین متعهد می‌شود اطلاعات ذخیره‌شده در برنامهٔ گلورین را تنها جهت بهبود کیفیت خدماتاستفاده نماید، بنابراین ارائهٔ شمارهٔ تلفن همراه و شماره ثابت مشتری به فروشنده و بالعکس بلااشکال است. همچنین بدیهی است ارائه آدرس سفارش، کد پستی، کد ملی، نام و نام خانوادگی مشتری و کلیه اطلاعات مربوط به فاکتور فروش به فروشنده بلامانع است.

گلورین تعهد می‌نماید تغییرات قرارداد حاضر را از طریق وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین، ایمیل یا پیامک به کاربران اطلاع دهد. کاربر می‌تواند عدم تمایل خود را نسبت به استفاده از خدمات پیامکی گلورین اعلام نموده و تقاضای قطع این خدمات را داشته باشد. در این صورت، اختلال در روند خدمت‌رسانی، مسئولیتی را متوجه گلورین نخواهد کرد و کاربر حق اعتراض نخواهد داشت.

گلورین تعهد می‌نماید وجوه دریافتی از مشتریان را در سفارش‌های ارسال‌شده و تأییدشده توسط مشتری، به حساب کاربری فروشنده انتقال دهد و پس از درخواست تسویه فروشنده، حداکثر ظرف مدت پنج روز کاری، مبلغ را به حساب فروشنده واریز نماید. همچنین در صورت لغو سفارش یا بازگشت محصول، هزینه را به حساب کاربری مشتری واریز نماید.

گلورین متعهد می‌شود ظرف مدت حداکثر پنج روز کاری به شکایات ثبت‌شده کاربران در وب‌سایت گلورین پاسخ دهد.

ازآنجایی‌که گلورین صرفاً خدمات نرم‌افزاری ارائه نموده و در تولید و ارسال محصولات دخالت ندارد، هیچ‌گونه تضمینی در خصوص کیفیت محصول، سلامت آن، زمان دریافت و کیفیت خدمات پس از فروش احتمالی نخواهد داشت.

گلورین هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث – که ممکن است موجب به وجود آمدن عیب یا اشکال و ایرادی در حساب کاربری کاربر گردد – ندارد.

گلورین نمی‌تواند اجراشدن صحیح وب‌سایت و نرم‌افزارهای گلورین را در تمامی سخت‌افزارها، مرورگرها یا شبکه‌های ارتباطی تضمین نماید.

قرارداد حاضر از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و در صورت بروز اختلاف طرفین تلاش خواهند کرد تا اختلاف خود را به‌صورت مسالمت‌آمیز و از راه گفت‌وگو حل‌وفصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف از طریق مراجعه به مراجع قضایی تهران حل‌وفصل خواهد شد.

درباره گلورین شرایط استفاده نماد اعتماد الکترونیکی
شبکه های اجتماعی
تمام حقوق برای گلورین محفوظ است. © 2018 Gelorin, All Rights Reserved.