فروش آنلاین محصولات دست‌ساز


اگر سازنده یا فروشنده محصولات دست ساز و صنایع دستی هستید،
همین امروز فروشگاه خود را رایگان بسازید.

ساخت فروشگاه از طریق اپلیکیشناستفاده از اپلیکیشن «فروش در گلورین»، ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای فروش آنلاین محصولات دست‌ساز است.


ساخت فروشگاه از طریق وب‌سایتاگر کار با رایانه شخصی برای شما ساده‌تر است، می‌توانید فروشگاه آنلاین خود را از طریق وب‌سایت گلورین راه‌اندازی و مدیریت کنید.
گلورین چطور کار می‌کند؟


هنرمند یا تولید‌کننده محصولات دست‌ساز و صنایع دستی، نمونه کارهای خود را در گلورین ثبت می‌کند.

مشتری محصول مورد نظر خود را از وبسایت یا اپلیکیشن گلورین به صورت آنلاین سفارش می‌دهد.

تولیدکننده، از طریق اپلیکیشن گلورین از سفارش باخبر شده و محصول را برای مشتری ارسال می‌کند.

پس از دریافت محصول، مشتری از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن گلورین، سفارش را تأیید می‌کند.

پس از تایید نهایی سفارش توسط مشتری، مبلغ سفارش به حساب تولید‌کننده واریز می‌شود.

ایجاد فروشگاه و ثبت محصولات در گلورین، کاملا رایگان است
تنها پس از فروش قطعی محصول، 8 درصد از مبلغ فروش به عنوان کارمزد گلورین در نظر گرفته می‌شود تسویه حساب بانکی به‌صورت روزانه انجام می‌شود


محاسبه کارمزد

قیمت:
قیمت را به تومان وارد کنید.
کارمزد
تومان


چرا فروش در گلورین؟


پرداخت امن


در زمان ثبت سفارش، تمام هزینه‌ها به‌صورت آنلاین توسط مشتری پرداخت می‌شود و تا زمان تایید تحویل سفارش، نزد گلورین به‌صورت امانت باقی می‌ماند. پرداخت امن گلورین، صحت و سلامت انجام معامله را برای مشتری و فروشنده تضمین می‌نماید.

افزایش فروش


گلورین با بهره‌گیری از دانش روز بازاریابی و تبلیغات، تلاش می‌کند فضایی مطمئن برای فروش محصولات دست‌ساز ایجاد نماید تا سازندگان محصولات دست‌ساز بتوانند با خیالی آسوده از فروش محصولات، به فعالیت تخصصی خود بپردازند.

پشتیبانی


شما می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته درخواست پشتیبانی خود را از طریق پنل کاربری ثبت نمایید. در سریع‌ترین زمان ممکن به درخواست پشتیبانی شما رسیدگی خواهد شد.

دسته‌بندی‌های استاندارد


گلورین، مجموعه کاملی از دسته‌بندی‌های استاندارد محصولات دست‌ساز دارد. استفاده از این دسته‌بندی‌ها علاوه بر ساده‌سازی جستجوی کالاها برای مشتریان، نیاز به تعریف و ایجاد دسته‌بندی برای فروشگاه را هم مرتفع می‌سازد.

مدیریت آسان و سریع


از طریق اپلیکیشن و پنل مدیریت گلورین، به سادگی قادر خواهید بود تمام بخش‌های فروشگاه خود از جمله محصولات، فروش‌ها، حسابداری، ارتباط با مشتریان و ... را یک‌جا مدیریت نمایید و وابستگی به شبکه‌های اجتماعی و نرم‌افزار‌های پیام‌رسان مختلف را به حداقل برسانید.

کارمزد پایین و شفاف


در گلورین، هیچ هزینه اضافی بابت ایجاد فروشگاه، ثبت محصولات و ... پرداخت نمی‌کنید. همچنین محدودیتی در تعداد کالاها و سفارش‌ها و یا مدت زمان ثبت فروشگاه وجود ندارد. تنها 8 درصد پس از فروش نهایی محصول، به عنوان کارمزد در نظر گرفته می‌شود.


دست به کار شوید