پرداخت امن گلورین


تضمین امنیت و سلامت سفارش ها و پرداخت های آنلاین


پرداخت امن گلورین چیست؟


در «پرداخت امن گلورین»، پس از ثبت هر سفارش، مبلغی که توسط مشتری و از طریق درگاه بانکی پرداخت می‌شود، تا زمان تحویل سفارش و تایید مشتری، نزد گلورین به‌صورت امانت باقی می‌ماند. در صورت بروز هرگونه مشکل در آماده‌سازی، ارسال و تحویل سفارش، مبلغ یاد شده تمام و کمال به حساب مشتری باز‌گردانده می‌شود و بنابراین مشتری می‌تواند با خیالی آسوده نسبت به پرداخت هزینه‌های سفارش اقدام نماید. همچنین فروشنده اطمینان دارد که وجه سفارش به‌طور کامل پرداخت شده و بلافاصله پس از تحویل و تایید مشتری، به حساب وی واریز می‌شود.

پرداخت امن گلورین

در مفهوم کلی، «پرداخت امن گلورین» به معنای اطمینان طرفین معامله از صحت و دقت انجام معاملات و به خصوص تراکنش‌های مالی است. گلورین به منظور افزایش اطمینان و امنیت سفارش آنلاین محصولات دست‌ساز، سرویسی به نام «پرداخت امن گلورین» ارائه می‌نماید.

چرا پرداخت امن گلورین؟

موارد متعددی مشاهده شده است که فروشنده و مشتری در فضای مجازی شبکه های اجتماعی و یا نرم افزار های پیام رسان بر روی خرید محصولی توافق کرده اند اما پس از واریز وجه توسط مشتری به کارت فروشنده، فروشنده از ارسال کالا و یا ارسال به موقع کالا امتناع کرده و یا محصولی با مشخصات متفاوت از آنچه مورد توافق بوده ارسال کرده است. همچنین مواردی وجود دارد که مشتری بخشی از مبلغ سفارش(مثلا ۵۰ درصد) را قبل از ارسال محصول پرداخت کرده اما پس از دریافت محصول، پرداخت مابقی هزینه سفارش را انجام نداده است. مسائل نادری از این دست، سبب می شود تا به مرور، زمینه برای انجام تخلف و سوءاستفاده کلاهبرداران فراهم شده و به مرور، از اعتماد افراد به معاملات انجام شده در فضای آنلاین کاسته شود.

برای پیشگیری از بروز مسايلی از این دست، گلورین راهکاری تحت عنوان «پرداخت امن گلورین» را به منظور اطمینان طرفین معامله از صحت و دقت انجام معاملات و به خصوص تراکنش‌های مالی در نظر گرفته است.